Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi

Triz Eğitimi

 

Triz Eğitimi Nedir

Go2 Patents Triz eğitimi nedir? İşletmeler için eğitimlerimizi alt kısımlara ayırdık. Ayrıca, bireysel başvurular için Bursa Triz Eğitimi hizmetimiz yer almaktadır. Bireysel başvurular için toplu eğitim takvimleri planlamaktayız. Bireysel başvurularda yeterli çoğunluk sağlandığında, Triz Eğitimi gerçekleştirilmektedir. Başvurunuz için AŞAĞIDAKİ FORMU doldurmanız gerekmektedir.

Triz Eğitimi
Triz Eğitimi

Triz Eğitimi İçeriği

-Triz Araçları: Trizin birçok tekniğini öğreneceksiniz.


-Triz ile Patent Alma: Triz tekniklerini kullanarak, yaratıcı yeni fikirler türetip, firmanızın Entelektüel Sermayesini artırıyoruz. Üstelik, ürünler için yeni Arge teşvik projelerini birlikte yürütebiliriz.


-Triz ile ArGe, Patent Stratejisi Geliştirme: Rakiplerinize karşı nasıl bir strateji izlerseniz başarıyı yakalayabilirsiniz? Stratejinizi belirledikten sonra, amaç doğrultusunda, Triz araçlarını kullanıyoruz.


-Triz ile Endüstriyel Tasarım Nasıl Yapılır: Spesifik olarak endüstriyel tasarıma yönelik örneklerle triz ele alınmaktadır.


-Triz ile Rakip Patentin Etrafından Dolanmak: Triz ile Rakiplerin patentlerine takılmadan arge faaliyetlerinizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Arge yatırımlarınızın boşa gitmemesi için şart.


-Triz ile Rakiplere Alternatif ürün Oluşturma: Pazar payınızı rakiplere kaptırmamak için onlarla mücadeleye devam etmelisiniz.

Triz Eğitimi Bursa

Bursa Triz Eğitimi: Düzenlediğimiz ortak eğitimler sayesinde, birçok firmadan 1-2 kişinin katılımıyla eğitim faaliyeti düzenlemekteyiz. Amacımız, küçük ölçekli firmaların düşük maliyetlerle eğitim almasını sağlamaktır. Yapmanız gereken sadece başvuru formunu doldurmaktır. Talep gelmesi halinde diğer şehirlerde de organizasyon gerçekleşebilir.

Ideal Arge Merkezi Nedir , Makalemizide okumanızı öneriyoruz.

Diğer Hizmet Talep Formlarımız

# Triz Eğitimi , # Triz Eğitimi Nedir , # Triz Eğitimi İçeriği ,  # Triz Eğitimi Bursa